Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Hypotéky

Věřím, že pro spoustu lidí je hypotéka jako bludiště. Já vás jím provedu nejen přes výběr banky, ale i přes následné čerpání a splácení. Seznámím vás s fungováním úroků, bonity i různých metodik. Na základě vašich potřeb společně najdeme to nejlepší řešení.

Vyberte, o jaký produkt máte zájem.

Koupě
Výstavba
Refinancování
Vypořádání dědictví / majetku

Koupě

Nákup nemovitosti je krásný životní milník, ale v rámci vyjednávání s realitním makléřem, prodávajícím, odhadcem, právníkem a bankéřem se z tohoto momentu může stát nepřehledná motanice zdánlivě nekonečného vyjednávání a předávání dokumentů z jedné strany na druhou. Já v tomto chaosu dělám řád. Za své klienty přebírám většinu administrativní činnosti a z velké části také pomáhám s vyjednáváním.

Výstavba

Koupit pozemek, vzít hypošku a postavit barák. Lehko se to řekne, kde ale začít? Komu zavolat jako prvnímu? Co k tomu abych postavil budu vlastně potřebovat? Budu platit hypotéku hnedka od začátku? Co jsou to tranše a proč bych to měl vůbec znát? Vy máte otázky, já znám odpovědi. A navíc mluvím lidštinou, takže mi dokonce budete rozumět.

Refinancování

Čas plyne, hypotéka se splácí a najednou je 5 let pryč a já musím řešit fixaci. Mám zůstat u své banky? Nenabídnou mi někde lepší sazbu? Do budoucnosti sice nevidím, ale o trh se zajímám a mám přehled o většině sazeb, které banky nabízejí. Vybírám banky, které dělají refinanc za pár kaček nebo zavolám do vaší banky a zajistím vám lepší nabídku, než jste dostali.

Vypořádání dědictví / majetku

Řešení hypotéky nemusí být vždy radostné. Jsou situace, kdy je hypotéka nutná a potřebná. I v těchto situacích umím pomoct a zařídit to, aby byl celý proces hladký a bez zbytečných komplikací.
UniCredit Bank
SberBank
Raiffeisen Stavební spořitelna
Raiffeisen Bank
Moneta Bank
Modrá pyramida
mBank
Komerční banka
Hallo bank
Hypoteční banka
Česká spořitelna
Česká národní banka
ČSOB
Diners Club
Equa bank
Stavební spořitelna České spořitelny

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Můžete mě kontaktovat na mém osobním telefonním čísle, mém e-mailu či na sociálních sítích Instagram a LinkedIn.
Vázaný zástupce (IČO: 04937503) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice.
Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset