Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Úvěry

Někdy ke splnění cílů nevede jiná cesta než úvěr. Rád vám ukážu nabídky jednotlivých bank a navrhnu tu nejvýhodnější. Nebojte se zeptat na refinancování stávajícího úvěru, klientům v průměru ušetřím 20 000 Kč ročně.
V dnešní době je možné půjčit si prakticky na cokoliv. Je to ale vůbec dobře? Ne každá půjčka se vyplácí, a ne každý úrok je fér. Rád s vámi proberu všechny cesty, jakými by se daly peníze sehnat. V případě úvěru pro vás vyberu tu nejlepší nabídku ze 17 bankovních institucí.
Vzali jste si úvěry v minulosti a teď nezvládáte splácet? Nebo máte jen pocit, že by to mohlo být levnější? Stávající úvěry spolu můžeme refinancovat, a tím snížit splátku nebo dobu splácení.

Vyberte, o jaký produkt máte zájem.

Účelové úvěry
Konsolidace půjček
Běžné účty
Spořicí účty

Účelové úvěry

Když bance prokážete, jaký je účel vašeho úvěru, tak je ochotná vám poskytnout nižší úrok, pokud si ovšem nepůjčujete na dovolenou. Bavíme se zde konkrétně o účelových úvěrech na nákup auta, nákup vybavení domu, či nějaké malé rekonstrukci. Které banky umožňují předčasné splácení, jaké produkty jsou nízkonákladové a kde dostanu nejnižší úrokovou sazbu, to je téma na naše setkání.

Konsolidace půjček

Pokud máte pocit, že za svoje úvěrové produkty platíte hodně peněz, tak vězte, že máte asi pocit správný. Většinou se setkávám s úrokovými sazbami, které mají dvojciferné číslo. Banky si mezi sebou půjčují za pár procent, tak proč byste měli platit vy o tolik více?

Bězné účty

Skoro každý ho máme, málo z nás ví, jaké na něm máme poplatky, jaké nabízí přidané hodnoty a jak vlastně funguje. Já většinou také ne, ale i tyto informace zjistím a účet vám rád založím.

Spořící účty

Půl procenta, pro někoho hodně, pro někoho málo. Nicméně ty peníze někde ležet musí, tak proč ne alespoň za pár kaček.
Hallo bank
Hypoteční banka
Komerční banka
mBank
Raiffeisen Bank
SberBank
UniCredit Bank
Modrá pyramida
Moneta Bank
Česká národní banka
Stavební spořitelna České spořitelny
Raiffeisen Stavební spořitelna
Česká spořitelna
ČSOB
Diners Club
Equa bank

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Můžete mě kontaktovat na mém osobním telefonním čísle, mém e-mailu či na sociálních sítích Instagram a LinkedIn.
Vázaný zástupce (IČO: 04937503) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice.
Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty
© 2024 Radim Frolík
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset