Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Pojištění

U pojištění je důležité nastavit správné parametry a vybrat pojišťovnu, která vám sedne. Díky spolupráci s 16 společnostmi vám pomohu nastavit zajištění tak, abyste mohli žít bez obav.
Správný hospodář myslí i na časy, kdy se dařit nemusí. Proto je dobré zajistit si jak majetek, tak své zdraví. V pojištění hledám smysl a logiku, takže částky vždy nastavuji dle konkrétních potřeb klienta. To, že je něco drahé, nemusí znamenat, že je to dobré. Díky srovnávači pojistných podmínek jednotlivých pojišťoven tak mohu vybrat nejlepší řešení z hlediska ceny i kvality.

Vyberte, o jaký produkt máte zájem.

Povinné ručení
Majetkové pojištění
Životní pojištění
Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Pojistím si auto, dostanu fajn cenu a do dvou let platím o 30% víc, než na začátku. Proč to ta pojišťovna dělá? Já vím, jak je časově a psychicky náročné si každý rok přepočítávat povinné ručení, abych nemusel platit víc, než musím. Proto pro svoje klienty zajišťuji servis v podobě pravidelného přepočítávání ceny a srážím tím tak cenu na nutné minimum. Jako bonus vám nebudu cpát zbytečné připojištění a vždy poradím jen to, co bych poradil sám sobě.

Majetkové pojištění

Je jen málo důležitějších věcí, než je střecha nad hlavou. Nikdo by o ní přeci nechtěl přijít. I když si myslím, že mám dům pojištěný dobře, podpojištěnost mi sice nevezme dům celý, ale mohla by se pokusit o to mi vzít minimálně půlku. Co to je ta podpojištěnost? Jaké rizika v rámci pojištění nemovitosti existují? Co si můžu pojistit a jak si můžu být jistý tím, že nakonec od pojišťovny něco dostanu? Umím srovnat cenu, umím srovnat pojistné podmínky a dokážu vybrat řešení, jehož poměr cena/výkon pro vás bude ideální. No a podpojištěnost? Té se bát nemusíte, protože si s ní poradím díky pravidelnému servisu vašeho pojištění.

Životní pojištění

Když jsme u těch důležitých věcí, co se zamyslet trošku nad zdravím. Životní pojištění většinou nepotřebujeme, do té doby, dokud se nám něco nestane. Potom je ale už pozdě. Proč se pojistit? Jak se pojistit? U koho se pojistit a na kolik se pojistit? To jsou otázky, které se svými klienty řeším na denní bázi. Pracuji s údaji od České správy sociálního zabezpečení a proto se nejen pojistíte, ale také zjistíte na co máte od státu nárok a na co se můžete v případě nouze spolehnout. Moje hlavní přidaná hodnota ale není ve sjednání produktu, ale v tom, že se na mne poté můžete obracet s řešením pojistných událostí a veškerými změnami, které ve vašem životě nastanou.

Pojištění odpovědnosti

Den blbec potká jednou za čas asi každého a je jedno jestli jste přitom v práci, někde na návštěvě a nebo doma. Špatné je, když se den blbec promítne do nějaké majetkové, zdravotní nebo finanční škody. Naštěstí se dají i tyto přešlapy lehce zajistit a já vám poradím, jak na to.
VZP
Uniqa
Slavia pojišťovna
NN
MetLife
Kooperativa
Komerční pojišťovna
Hasičská vzájemná pojišťovna
Flexi od Kooperativy
Direct pojištovna
DAS
ČSOB pojišťovna
ČPP
AXA
Allianz

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Můžete mě kontaktovat na mém osobním telefonním čísle, mém e-mailu či na sociálních sítích Instagram a LinkedIn.
Vázaný zástupce (IČO: 04937503) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice.
Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty
© 2024 Radim Frolík
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset