Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Investice

Nenechávejte své peníze ležet doma nebo na běžném účtu. Sice to není na první pohled vidět, ale na těchto místech ztrácejí na hodnotě v průměru 2,5 procenta ročně. Odborně tomuto jevu říkáme inflace.
Víte, že můžete své peníze poslat „do světa“ vydělávat? Přijde vám to jako sci-fi? Tak jednoduché to sice není, ale je to možné pomocí investování. Kam tedy peníze poslat, aby vám je doma nepožírala inflace? Kde ke svým penězům budete mít rychlý přístup a jakého zhodnocení můžete dosáhnout? I s tím vám rád poradím.

Vyberte, o jaký produkt máte zájem.

Podílové fondy
Dluhopisy
Doplňkové penzijní spoření
Zlato

Podílové fondy

Představte si pytel plný firem. Né jenom jednu, ale klidně 100. Co myslíte, je riziko stejné, když investujete do jedné firmy a nebo když jich máte v portfoliu desítky? Podílové fondy jsou výborný druh investice jak pro konzervativní investory, tak pro ty dynamické díky aktivně spravovanému portfoliu, které nabízím. V podílovém fondu můžete najít jak akcie, dluhopisy a také velice oblíbené nemovitosti. Jak namíchat správný mix těchto fondů, je moje oblíbená disciplína.

Dluhopisy

Banky půjčují lidem peníze za úrok. Vy můžete půjčovat firmám a bankám půjčovat také. A úrok za to dostanete taky. Jak? Prostřednictvím dluhopisu. Rizika a fungování dluhopisu vám rád vysvětlím.

Doplňkové penzijní spoření

Mnohdy se může zdát, že z nás stát peníze jenom tahá. Nicméně se stává, že nám na něco dokonce i přispěje. V tomto případě to může být například DPS. Víte, že na 1 000 kč, které si odložíte vám stát přidá 230 kč? Není to moc, ale není to zase málo! Nad dalšími variantami se můžeme společně zamyslet.

Zlato

Třpytí se to, každý to zná a roste tomu hodnota. Co je to? Zlato! Pokud je investice do něčeho hmatatelného to, co vás baví. Zlato je jedná z možných variant.
Conseq
Cyrrus
Generali
Generali
Ibisingold
J&T Bank
Komerční banka
NN invetment partners
ČSOB

Máte zájem o spolupráci? Napište mi vaše číslo, zavolám vám.

Můžete mě kontaktovat na mém osobním telefonním čísle, mém e-mailu či na sociálních sítích Instagram a LinkedIn.
Vázaný zástupce (IČO: 04937503) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice.
Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty
© 2024 Radim Frolík
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handset