Marek Zahradník, BBA
Finanční poradce

Finanční poradce

Do našeho rozrůstajícího se týmu v Hradci Králové hledáme mladé a houževnaté kolegy, kteří se s námi rozhodnou dělat finanční poradenství.
Pokud chceš, aby ti tvoje práce dávala smysl, přeješ si mít v práci volnost, dostatek peněz, možnost se neustále vzdělávat, ale zároveň si chceš užít trochu srandy, tak čti dál.
Plat 40.000,- až 100.000,- Kč
Podpora v začátcích formou fixního platu!

Co tě v naší práci čeká?

Nemusíš se bát že na to budeš sám, ze začátku ti se vším pomůžeme a vše naučíme.
Práci s klienty si budeš plánovat sám/sama a tvoje pracovní doba bude závislá jen na tom, jak jsi šikovná/ý a jak si to umíš zařídit.
Víme, jak je těžké v dnešní době získávat nové klienty, a proto ti je zajistíme. Zdrojů klientů máme mnoho a nejvíce nyní čerpáme kontakty z internetové poptávky.
Každé dopoledne s námi strávíš na školení či poradě, kde budeme probírat novinky z obchodu a z vývoje finančního trhu, abychom pro své klienty měli vždy ty nejaktuálnější informace.
Tvorba individuálních řešení pro klienty je náš každodenní chleba, každopádně jsme lidé praktičtí a na většinu administrativy již máme nástroje, které nám ulehčují život. Pokud nepomůžou nástroje, je zde vždy milý človíček z banky nebo pojišťovny, který ti rád pomůže.
O svoje klienty se dlouhodobě staráme a pomáháme jim si plnit cíle a plány, které mají. Každého klienta si vážíme a chceme tu pro něj být vždy, když nás potřebuje.
Zodpovědnost budeš mít nejen za svoje klienty, ale také za sebe, protože naše práce je formou OSVČ.

Co bys měl/a umět, mít a znát?

Je nám jasné, že s počítačem asi umíš, ale pro jistotu si to sem napíšeme.
Za klienty se občas vydáváme daleko, a proto by bylo fajn, kdybys měl/a řidičský průkaz a auto.
Legislativa se zpřísňuje a naše práce díky tomu získává prestiž, každopádně si to vyžádá své. V tomto případě je to alespoň maturitní vysvědčení.
Za svou práci dostáváme královsky zaplaceno, každopádně to není zadarmo. Tato práce vyžaduje velkou houževnatost a chtíč něco dělat a někam se posouvat. A to jak v osobním životě, tak i pracovním.

Zaujala tě nabídka práce? Neváhej si domluvit schůzku níže!

Zajímají tě firemní benefity, kariérní postup, tvorba vlastního týmu, provize….? Podívej se na oficiální stránky SMS finance a.s. na tlačítkách níže. Případně se podívejte na mojí hlavní stránku.
Informace jaké benefity u nás můžeš očekávat, možnosti kariérního postupu…
Poradce v bavlnce
Oficiální stránky
SMS finance a.s.
SMS finance a.s.
Moje oficiální stránka. Jak vypadá naše práce? Co můžeme klientům nabídnout?
Hlavní stránka

Pošli nám informace o tobě a my se ti ozveme!

Případně mě kontaktuj na čísle 
+420 721 262 864
Vázaný zástupce (IČO: 04937503) jednající jménem společnosti Broker Trust, a.s., která je v registru ČNB vedena jako Samostatný a Investiční zprostředkovatel pod IČO: 26439719. Zprostředkovává tedy pojištění, doplňkové penzijní pojištění, úvěry a investice.
Bližší informace získáte na https://www.brokertrust.cz/pro-klienty
© 2024 Radim Frolík
|
Ochrana osobních údajů
Vytvořila marketingová agentura
FORMEDIA
envelopephone-handsetcheckmark-circle